Zoraďovač so mzdou až 1300 eur mesačne. Posledné miesta

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac- podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zoraďovačov, ktorí sú pracovití a neboja sa manuálnej práce. Ideálny kandidát pozná prostredie plastov a vie akým spôsobom fungujú tieto materiály.

Budete mať výhodu oproti iným ak máte žeriavnícky preukaz, predchádzajúce skúsenosti z obdobných pozícií a viete si dať rady aj s elektrikou.

Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
  • príprava a nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena, zoradenie a príprava výroby podľa plánu
  • nastavovanie vstrekolisov a výroba výliskov podľa stanovených parametrov
  • dohliadanie na správne nastavenie vstrekolisov a kvalitu výrobkov pri nábehu výroby
  • vykonávanie testov na kvalitu podľa kontrolných predpisov, prípadné odstránenie nedostatkov
  • vzorkovanie foriem
  • organizácia výroby na pridelených vstrekolisoch (správnosť použitej suroviny podľa objednávky)
  • kontrola zariadení a výrobkov počas pravidelnej výroby
  • preventívna údržba strojov
  • zabezpečenie práce na zmene podľa plánu výroby, technologickej dokumentácie, objednávok a predpisov bezpečnosti práce

Čo ti vieme ponúknuť?
  • priestor na rozvoj a sebarealizáciu
  • skvelý tím kolegov
  • nástupný plat: 900 – 1300 podľa skúseností
  • všetky príplatky podľa ZP

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z popredných výrobcov plastových komponentov a zostáv v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie - zoraďovač (elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov

Počet rokov praxe

2

  • výhodou je žeriavnicky preukaz, preukaz viazača bremien
  • veľkou výhodou sú skúsenosti s technológiou vstrekovania
  • ovládanie anglického resp. nemeckého jazyka výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • analytické myslenie
  • tímová spolupráca

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hýbelová
Tel.: +421907569654
E-mail: poslať životopis
ID: 4064999  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac