Inžinier kvality - mzda od 1300 eur/mesačne

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Inžiniera kvality, ktorého náplň práce bude plná výziev a možností na sebarozvoj. Bude mať na starosti nasledovné:
  • zodpovednosť za dodržiavanie systému kvality
  • zodpovednosť za dodržiavanie a aktualizovanie príručky, dokumentácie a metodiky systému kvality podľa ISO 9001
  • zodpovednosť za zaškolenie spolupracovníkov v zmysle ISO 9001 a akceptáciu systému kvality u spolupracovníkov, dodávateľov a zákazníkov
  • zodpovednosť za stále zvyšovanie kvality výroby, znižovanie chybovosti, počtu reklamácií
  • analýza výrobných procesov, príčin chybovosti, návrh nápravných opatrení, kontrola ich dodržiavania, spätné vyhodnotenie úspešnosti nápravných opatrení
  • riešenie zákazníckych reklamácií, vypracovávanie príslušnej dokumentácie
  • zodpovednosť za dodržanie a zvyšovanie kvality u dodávaných výrobkov zo strany dodávateľov, riešenie reklamácií s dodávateľmi
  • spolupracovať pri vytváraní PPAP dokumentácie, napr. Flow Chart, PFMEA
  • samostatne vytvárať príslušnú časť PPAP dokumentácie
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • merania a kontrolné činnosti
  • vykonávanie interných auditov kvality
  • správa dokumentácie kvality
  • reporting

Ponúkame množstvo benefitov:
  • práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • voľný priestor pre sebarealizáciu a možnosť realizácie vlastných nápadov
  • zaškolenie a podporu počas celej doby trvania pracovného pomeru
  • pružná pracovná doba
  • skvelý tím kolegov

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na mailovú adresu: [email protected], do predmetu uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovaní budú len kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Významná spoločnosť pôsobiaca v Žiline

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť kvality, prípadne technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti
1

  • znalosť nástrojov kvality
  • znalosť normy ISO 9001 je podmienkou
  • aktívna znalosť anglického jazyka - denná komunikácia – písomne + ústne
  • aktívny prístup k práci, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, veľmi dobré komunikačné zručnosti, flexibilita, tímová práca

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 4061034  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac