Hľadáme asistenta strategického nákupcu

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
možnosť nástupu ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 095 - 1 217 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú pozíciu plnú výziev a možností na sebarozvoj pre nákupcu so skúsenosťami.

Náplňou práce bude nasledovné:
  • nákup v rámci zverených konkrétnych komodít
  • vypracovanie a odosielanie dopytov (RFQ), získavanie cenových ponúk od dodávateľov AVL, LSP a / alebo predpísaných dodávateľov
  • príprava výpočtov jednotkových cien (materiálových kalkulácií) na predaj podľa štandardného postupu spoločnosti
  • spolupráca v oblasti riadenia projektov výrobného procesu a technických zmien
  • spolupráca so strategickým a operatívnym nákupom
  • podpora operatívneho nákupu
  • nákup špecifických komponentov pre sériovú výrobu, ktoré vyžadujú zvýšenú pozornosť v záujme predísť vysokému zvyškovému materiálu v dôsledku zmien vo vývoji zákazníckych objednávok alebo zmien vo výrobku

K pozícii prináležia benefity:
  • práca v mladom kolektíve
  • voľný priestor pre sebarealizáciu a možnosť realizácie vlastných nápadov
  • príležitosť na neustále vzdelávanie
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • variabilná zložka platu vo výške 10% z nástupnej mzdy
  • samozrejmosťou je notebook a telefón
  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • možnosť nástupu ihneď

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na tč. +421907797341. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Má viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie veľkou výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • prax v oblasti nákupu komodít vo výrobnej firme
  • prax s EMS
  • čítanie technickej dokumentácie
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • odolnosť voči stresu
  • teamový hráč

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
ID: 4058812  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 095 EUR/mesiac