bezplatná infolinka

0800 365 801

Obchodný manažér v oblasti kvality

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ % podiel zo zisku
konzultant
Obchodné oddelenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sortingového obchodného manažéra do dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti

Náplň práce:
  • riadenie obchodu divízií spoločnosti: plánovanie, realizácia stratégii a cieľov v rámci SK/CZ
  • spracovanie obchodného plánu
  • komunikácia a udržovanie obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
  • identifikácia obchodných príležitostí u nových a existujúcich klientov
  • zapájanie spoločnosti do obchodných tendrov
  • aktívne sledovanie trhu
  • kompletná príprava cenových ponúk
  • vedenie obchodných rokovaní u klientov
  • prípravu podkladov pre uzavretie zmluvných vzťahov
  • zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
  • PR marketingová podpora, reprezentovanie spoločnosti a budovanie značky firmy na trhu

  • variabilná zložka mzdy
  • kariérny rast – vízia budovania obchodného tímu
  • nové výzvy
  • pružná pracovná doba
  • účasť na zaujímavých projektoch spoločnosti
  • automobil, notebook a telefón aj na súkromné účely
  • podiel zo zisku

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačné listu na [email protected]. V motivačnom liste uveďte reálne skúsenosti v oblasti kvality, procesov a zobchodovaných klientov. Kontaktovaní budú len kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je do nášho interného zamestnaneckého teamu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • nutné skúsenosti a vedomosti v oblasti sortingu minimálne 3 roky + uvedené referencie
  • výborné obchodné a predajné zručnosti podmienkou
  • skúsenosti s predajom služieb
  • schopnosť riešiť problémy, rozhodovať sa a vyhodnocovať priority
  • aktívny prístup k sebavzdelávaniu, spoľahlivosť, flexibilita a lojalita
  • komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • strategické myslenie a schopnosť orientovať sa na trhu
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou/ nemecky jazyk výhodou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Obchodné oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4028556  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac