bezplatná infolinka

0800 365 801

Košice! Hľadáme skúseného koordinátora do nášho tímu

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
január 2021
700 - 1 000 EUR/mesiac- výška základnej mzdy podlieha seniorite uchádzača. Do tejto mzdy nie je zarátané bonusové ohodnotenie a ďalšie príplatky
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš v živote výzvy? Hľadáš podnetné prostredie pre svoj sebarozvoj? Hľadáš spoločnosť, ktorej nebudú tvoje nápady a myšlienky ľahostajné? A možno aj my hľadáme práve teba! Ak máš skúsenosti na rovnakej/podobnej pozícii, si samostatný, proaktívny a nebojíš sa tvrdej práce, práve ty sa môžeš stať súčasťou nášho tímu!

Čo je úlohou Koordinátora/Koordinátorky?
• Zabezpečuje naplnenie objednávok od klienta na pridelenie zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
• Denne komunikuje a rieši požiadavky zo strany zástupcov klienta
• Aktívne sa podieľa na oslovovaní a získavaní nových zamestnancov pre prideleného klienta
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnancami, má prehľad o ich dochádzke
• Pripravuje pracovné zmluvy (dohody), zaisťuje vstupné školenia, rieši výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky

Čo získa od spoločnosti Koordinátor?
• Mesačne - odmenu podľa plnenia plánu
• Voľný priestor pre sebarealizáciu
• Referenčný automobil, telefón, notebook
• Motivujúce ohodnotenie
• Odmenu za výkon

Kontaktovaní budú len kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je do nášho interného zamestnaneckého teamu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo dokáže Koordinátor?
• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta
• Ovláda základné programy balíčka MS Office na užívateľskej úrovni
• Dokáže si zachovať chladnú hlavu i v konfliktnej situácii
• Je dôsledný, samostatný a dbá na detaily
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný a cieľavedomý
• Aktívny vodič B
• Pokiaľ sa dorozumie anglicky, má výhodu
• Výhodu má i pri znalosti zákonníku práce

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 4015002  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac