bezplatná infolinka

0800 365 801

Marketingový špecialista

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
1 000 - 1 200 EUR/mesiac(v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • navrhovanie, plánovanie, zabezpečenie a optimalizácia online a offline kampaní
  • správa firemných sociálnych sieti a komunikácia s ľuďmi na nich
  • komunikácia s členmi recruiting tímu a jeho marketing podpora
  • dohľad nad inzerciou firmy na inzertných portáloch a hľadanie nových zdrojov na rozšírenie možností inzercie
  • vytváranie reportingu z dosiahnutých výsledkov

  • možnosť práce aj z domu (home office)
  • príjemný kolektív rozrastajúcej spoločnosti
  • zabezpečenie všetkých dostupných technických prostriedkov
  • možnosť školení na dosiahnutie potrebných výsledkov
  • po zaškolení a zapracovaní benefitový systém podľa výsledkov realizovaných kampaní

Na výberové konanie budú pozvaní, len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky uverejnené v inzeráte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Práca je do interného stavu našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

• Min.2 ročné skúsenosti v odbore
• Samostatný a spoľahlivý
• Schopnosť aktívne riešiť problémy
•kreatívna osobnosť s dobrým analytickým myslením
• skúsenosť s prácou v personálnej agentúre vítaná

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3988950  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac