bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor/ka výroby - zamestnanie pre mužov, ženy aj páry

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ príplatky za prácu poobede a v noci
konzultant
Dominika Šoltýsová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jednoduchá práca pri výrobnej linke vhodná pre každého, mužov, ženy aj páry
  • práca vo výrobe rôznych dielov pre elektrotechnický a automobilový priemysel
  • dodržiavanie technologických a pracovných postupov a návodov
  • reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov

  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť 1 EUR/deň
  • 13. plat (vianočná prémia) a 14. plat (podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti)
  • zabezpečené stravovanie v jedálni (zrážka 1,15 EUR/jedlo)
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
  • príspevok na organizovanie kolektívnych akcií
  • možnosť pracovať nadčasy

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Zamestnávateľ je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe. Svoje výrobné závody má v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ak si trochu manuálne zručný alebo zručná s ochotou učiť sa, neváhaj poslať životopis

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Šoltýsová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 3985647  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.