Práca pre ženy. Kontrolórka kvality. Zárobok do výšky 7,5 €/h (Dolný Kubín)

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 - 7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola kvality, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní
  • trojzmenná prevádzka
  • práca pre ženy
  • bez ubytovania

Možnosť výberu zamestnania na:
ŽIVNOSŤ: 6,30 – 7,50 €/hod. (ranná a poobedná zmena 6,30€, nočná zmena 6,50€, víkendy 7,50€). + dochádzkový bonus.
DOVP: 4,20 – 5,20 €/hod. (ranná zmena 4,20€, poobedná zmena 4,50€, nočná 5,20€) + dochádzkový bonus
TPP: 580€/mes. brutto + príplatky zo ZP, dochádzkový bonus do 50€ a stravné lístky v hodnote 3,83€

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421905281149. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov áut (konzoly, lišty, popolníky...), výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • požadujeme praktické skúsenosti s kontrolou kvality
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Pániková
Tel.: +421905281149
E-mail: poslať životopis
ID: 3940450  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.