bezplatná infolinka

0800 365 801

920 €/mesačne aj bez praxe. Operátor/ka výroby v Nitre. Doprava zabezpečená

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
662 - 920 EUR/mesiac
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletizácia plastových výrobkov
  • odoberanie vylisovaných plastových komponentov, kontrola, čistenie
  • balenie výrobkov

  • bezplatná doprava do zamestnania
  • zvýšenie platu hneď po prvom mesiaci 735,66 €
  • výkonnostný BONUS 50 €
  • dochádzkový BONUS 70 €

  • bezplatná doprava do zamestnania z miest: Nitra, Topoľčany, Nové Zámky, Rišňovce, Sasinkovo, Alekšince, Zbehy, Oponice, Chrabrany, Dolné Lefantovce, Bádice, Lukáčovce, Veľké Zálužie, Báb, Rumanová, Nitrianska Streda, Čeľadince, Kovárce, Ludanice, Dvorany n.Nitrou, Kamanová, Preseľany, Hrušovavy, Koniarovce, Výčapy-Opatovce, Jelšovce, Čakajovce...
  • firemné BENEFITY (vianočné bonusy a iné)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba a montáž komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • predošlá prax nie je potrebná
  • vhodné aj pre absolventov
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3939930  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 662 EUR/mesiac