bezplatná infolinka

0800 365 801

Inžinier kvality zameraný na nové projekty

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 350 EUR/mesiac
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kvalitatívna príprava a riadenie nových projektov od prijatia po zavedenie projektu do sériovej výroby
  • prípravu projektu z hľadiska kvality
  • predaj chýb surového materiálu v spolupráci s projektovým manažérom
  • komunikácia so zákazníkom a dodávateľom v otázkach kvality nových projektov – projektové požiadavky zákazníka, evidencia požiadaviek zákazníka
  • podieľanie na zákazníckych auditoch

  • doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom
  • vzdelávanie zamestnancov (jazykové kurzy v spoločnosti )
  • firemné akcie
  • Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
  • technické vzdelanie
  • MS Office – mierne pokročilý
  • Anglický jazyk – úroveň B2
  • školenia z oblasti kvality ( FMEA, PPAP,APQP)

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3789775  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 350 EUR/mesiac