bezplatná infolinka

0800 365 801

Zásobovanie montážnej linky komponentmi (skladník)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
814 - 994 EUR/mesiac814,90€ + osobné ohodnotenie + príplatky
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava komponentov do výroby v logistickom sklade
  • vykládka a nakládka komponentov
  • 8 hod. zmeny

Mzda za mesiac až 790€ v čistom!

  • ubytovanie ZDARMA!
  • osobné ohodnotenie až do výšky 81 €
  • dochádzkový bonus 50 € (mesačne)
  • dochádzkový bonus 30 € (ročný)
  • nočný príplatok 1,1956 €/h
  • príplatky za soboty 1,4945 €/h
  • príplatky za nedele 2,989 €/h
  • stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu:, [email protected], volajte na tč. +421907797341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s obdobnou pozíciou výhodou
  • pracovná pozícia vhodná aj pre absolventov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3769433  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 814 - 994 EUR/mesiac814,90€ + osobné ohodnotenie + príplatky