bezplatná infolinka

0800 365 801

Zamestnaj sa ako skladník/čka (picker). Prax nie je potrebná, vhodné pre absolventov.

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda: 700 € + BONUSY
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem/výdaj/vychystávanie materiálu
  • kontrola materiálu na základe objednávky
  • práca so skenerom
  • vykonávanie inventúr

  • práca priamo pod kmeň (zmluva hneď na dobu neurčitú)
  • práca na dve zmeny
  • Bonus vo výške 5-15% podľa odpracovaných mesiacov
  • Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
  • zabezpečená doprava zdarma v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno

Informácie o výberovom konaní

- predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné
  • vhodné pre absolventov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3768021  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda: 700 € + BONUSY