Kontrolór kvality. Práca vhodná pre mužov, ženy aj študentov

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá vizuálna kontrola automobilových dielov
- manipulácia s vyrobenými dielmi a ich balenie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Živnosť - ranná/poobedná 5,80 €/nočná 6,30 €, DOVP - ranná 3,70 €/poobedná 3,90 €/nočná 4,90 €

- možnosť výberu práve na živnosť alebo dohodu
- dochádzkový bonus 30 €
- príplatky za zmennosť (zahrnuté v mzdách vyššie)
- komplexná starostlivosť koordinátorom
- stabilný príjem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax nie je potrebná

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Chocholáčková
Tel.: +421907797341
E-mail: poslať životopis
ID: 3758596   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Živnosť - ranná/poobedná 5,80 €/nočná 6,30 €, DOVP - ranná 3,70 €/poobedná 3,90 €/nočná 4,90 €