bezplatná infolinka

0800 365 801

Výmena foriem na vstrekolisoch a nastavovanie odoberacích programov. (Menič foriem)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
825 - 950 EUR/mesiaczákladná mzda 825€ + 10% mesačné prémie
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie výmien nástrojov/foriem na vstrekolisoch
  • vykonáva výmeny odoberačov na robotoch a nastavuje odoberací program s otestovaním funkčnosti jednotlivých okruhov pre hladké spustenie výroby
  • pripravuje včas predpísaný materiál , farbivá a aditíva, kontroluje dodržanie stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa požiadaviek
  • udržiava poriadok na oddelení a čistý stav všetkých zariadení
  • vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve

  • základná mzda 825€ + 10% mesačné prémie
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
  • letný a zimný bonus (podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
  • vernostný bonus
  • príjemný pracovný kolektív
  • príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
  • príplatok za poobedňajšiu, nočnú zmenu
  • príplatok za sobotu a nedeľu, sviatok
  • zabezpečená doprava na pracovné zmeny – Bratislava, Skalica, Senica, Holíč...
  • príspevok na cestovanie
  • poskytnutie ubytovania + príplatok na ubytovanie v zazmluvnených ubytovniach do výšky 150,- €
  • vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a mnoho ďalšieho …

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba a montáž akustických systémov do osobných automobilov, automobilových interiérových a exteriérových dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax nutná z prostredia veľkotonážnych foriem
  • školenia/kurzy/prax – viazač bremien, preukaz VZV (možnosť doškolenia, obnovy papierov)
  • PC (MS Office), znalosť procesov kvality SPC, znalosť kritických charakteristík, znalosť LOTO
  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3737013  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 - 950 EUR/mesiaczákladná mzda 825€ + 10% mesačné prémie