bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáme montážnika. Nejedná sa o pásovú výrobu. Možnosť voľných víkendov alebo privyrobenia si nadčasmi.

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
630 - 902 EUR/mesiaczákladná mzda: 630€ + BONUS za dochádzku 53 € + osobnostné ohodnotenie 119 € + stravné lístky 4 €
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montážne a baliace práce
  • práca NIE JE vykonávaná na montážnej linke a NIE JE stereotypná
  • miesto výkonu práce: Istebné

  • voľné víkendy (možnosť práce na nadčas)
  • os. ohodnotenie 119 €
  • mesačný dochádzkový bonus 53 €
  • príplatok za nočnú 1,2 €/h cca 70 €
  • stravné lístky v hodnote 4 € za 7,5 h- mesačne cca v hodnote 80 €

Priemer brutto zárobok pri splnení normy bez nadčasov 902 €

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vykurovacej techniky a klimatizačných jednotiek a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • ochota pracovať v trojzmennej 12 h prevádzke
  • dobrý zdrav.stav vyhovujúci pre prácu v noci
  • aspoň minimálna technická zručnosť
  • NIE JE podmienkou strojárske vzdelanie
  • pozícia vhodná pre ženy
  • prax z výroby je výhodou , NIE JE podmienkou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3712370  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 902 EUR/mesiaczákladná mzda: 630€ + BONUS za dochádzku 53 € + osobnostné ohodnotenie 119 € + stravné lístky 4 €