bezplatná infolinka

0800 365 801

Absolventi a uchádzači bez skúseností! Ponuka pre vás! Zarábajte obsluhou strojov nadpriemerný plat v okrese. Odmenia vás aj 13. a 14. platom!

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Mzdové podmienky (brutto)
578€ + BONUSY
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy(vkladanie a vykladanie dielcov)
  • kontrolné merania vyrobených dielcov
  • práca s posuvným meradlom a technickou dokumentáciou
  • pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
  • zabezpečenie plynulého chodu výroby spoločne s ostatnými zamestnancami
  • starostlivosť o poriadok okolo svojho pracoviska

  • základná zložka mzdy 578 €
  • príspevok na dopravu až do výšky 100€
  • 13. a 14. plat
  • v prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie
ZDARMA
  • mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci
  • príplatky za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, víkendy, sviatky a nepretržitú prevádzku.
  • bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
  • stravovacie karty 3,60€ za každý odpracovaný deň (doplatok len 1,40€)
  • možnosť využitia kariet nielen v stravovacom zariadení, ale aj v potravinách, či reštauráciách.
  • istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
  • komplexná starostlivosť koordinátorom

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421918 827 345, alebo [email protected], volajte na tč. +421907797341. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • skúsenosti s obdobnou pozíciou výhodou nie podmienkou
  • technické myslenie
  • matematická gramotnosť - nevyhnutná
  • skúsenosti s posuvným meradlom výhodou
  • strojárske vzdelanie výhodou
  • ochota pracovať na 3-4 zmennej prevádzke
  • vhodné aj pre absolventov a uchádzačov bez skúseností

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3432379  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 578€ + BONUSY