bezplatná infolinka

0800 365 801

Pracuj ako kontrolór kvality, nepotrebuješ žiadnu prax .

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
prvé 3 mesiace 6,50€ po 3 mesiacoch 7,00€
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
  • sortovacie/triediace práce
  • vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
  • mechanické úpravy a opravy
  • kontrola parkoviska – kontrola vozidiel a jednotlivých dielov na týchto vozidlách
  • podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
  • evidencia výsledkov svojej činnosti

  • miesto výkonu práce Devínska Nová Ves (Bratislava)

  • 4 zmenná prevádzka 8 až 12/hod. zmeny

  • záujemcom mimo Bratislavy ponúkame možnosť zabezpečenia ubytovania
  • príspevok na pitný režim v letných mesiacoch
  • včasné vyplácanie faktúr
  • profesionálne zaškolenie koordinátormi
  • dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritéria, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na tč. +421905178740. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a kontrolou automobilových dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax na obdobnej pozícii výhodou nie nevyhnutnosťou
  • technické vzdelanie výhodou
  • 100% dobrý zrak
  • spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti
  • zodpovedný prístup k práci
  • precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb
  • manuálna zručnosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 3310638  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: prvé 3 mesiace 6,50€ po 3 mesiacoch 7,00€