bezplatná infolinka

0800 365 801

Chcete si privyrobiť ?Nezmeškajte nenáročnú ale dobre zaplatenú ponuku/brigádu s okamžitým nástupom.(Bratislava)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Myjava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Senica, okres Skalica, okres Komárno, okres Šaľa, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,50/hod.
konzultant
PhDr. Erik Maxin
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocná sila do kuchyne, umývanie riadu

  • istota dlhodobej brigády prípade záujmu zamestnania a stabilného príjmu
  • komplexná starostlivosť koordinátorom
  • možnosť kariérneho rastu
  • výplata vždy načas

Svoje žiadosti a životopisy posielajte v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajťe na tel.číslo 0915883046
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Spoločnosť bola založená v roku 1998. Teraz patríme medzi trhových lídrov v cateringu. Sme hrdí na to, že sme firmu vybudovali z nuly za použitia výlučne slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Staviame na korektných a stabilných vzťahoch a zdravom finančnom pozadí. Máme tvorivý, skúsený a stabilný tím 60tich ľudí. Od roku 2008 varíme, úradujeme, skladujeme a umývame vo vlastných priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • chuť pracovať
  • pracovitosť, hygienické návyky na seba aj okolie

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Erik Maxin
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 3262354  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50/hod.