Chcete si privyrobiť ?Nezmeškajte nenáročnú ale dobre zaplatenú ponuku/brigádu s okamžitým nástupom.(Bratislava)

Maxin's People, s. r. o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Senica, Skalica, Myjava, Komárno, Šaľa
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4,50/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocná sila do kuchyne, umývanie riadu

- istota dlhodobej brigády prípade záujmu zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom
- možnosť kariérneho rastu
-výplata vždy načas

Svoje žiadosti a životopisy posielajte v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: djevikova@maxins.sk alebo volajťe na tel.číslo 0915883046
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 49 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Spoločnosť bola založená v roku 1998. Teraz patríme medzi trhových lídrov v cateringu. Sme hrdí na to, že sme firmu vybudovali z nuly za použitia výlučne slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Staviame na korektných a stabilných vzťahoch a zdravom finančnom pozadí. Máme tvorivý, skúsený a stabilný tím 60tich ľudí. Od roku 2008 varíme, úradujeme, skladujeme a umývame vo vlastných priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
-pracovitosť, hygienické návyky na seba aj okolie

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej manažersky team je tvorený ľuďmi s mnohoročnými skúsenosťami na trhu personálnych služieb. Naším mottom je "Myslieť globálne, konať lokálne". Čo to pre našich klientov znamená? Nevyberajte ľudí na základe životopisu. Ani na základe 10-minútového telefonátu. Ani na základe 45-minútového pohovoru so “Senior Konzultantom”. Ani na základe nefunkčných testov .Naša história a skúsenosti nám umožňujú na každom z týchto trhov ponúkať na mieru šité individuálne riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ul. 1. Mája 12
901 01 Malacky
http:// www.maxins.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: 0915 883 046 Project manager
E-mail: poslať životopis
ID: 3262354   Dátum zverejnenia: 6.12.2017