Nemotivujú Vás zrážky/exekúcie?Zabezpečíme rok 2018 aj na živnosť/dohodu.Zadarmo ubytovanie!( Bratislava)Vyskladnenie a transport materiálu/manipulant

Maxin's People, s. r. o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
5 € dohoda, 7 € živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom v skladoch
- obslužné a manipulačné práce v oblasti logistiky
- nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu
- príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií
- 2-zmenná až 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka

-Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť pravidelných záloh
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom
- stabilné zamestnanie
-výplata vždy načas
-v prípade potreby zabezpečená ubytovňa zdarma!!!!! 15 min od závodu

Svoje žiadosti a životopisy posielajte v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: nlelovicsova@maxins.sk alebo volajte na tel.číslo +421918 827 345
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.2.2018 (ostáva ešte 76 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb. trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a
odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne základné, prípadne stredoškolské
vzdelanie, pozícia vhodná aj pre absolventa
- Manuálnu zručnosť, presnosť a precíznosť
- Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
- Ochotu učiť sa a pracovať na zmeny- dobrý zdravotný stav
- chuť pracovať
-dôslednosť, pozornosť, sebarealizácia

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej manažersky team je tvorený ľuďmi s mnohoročnými skúsenosťami na trhu personálnych služieb. Naším mottom je "Myslieť globálne, konať lokálne". Čo to pre našich klientov znamená? Nevyberajte ľudí na základe životopisu. Ani na základe 10-minútového telefonátu. Ani na základe 45-minútového pohovoru so “Senior Konzultantom”. Ani na základe nefunkčných testov .Naša história a skúsenosti nám umožňujú na každom z týchto trhov ponúkať na mieru šité individuálne riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ul. 1. Mája 12
901 01 Malacky
http:// www.maxins.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: 0918827345 náborové oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3261705   Dátum zverejnenia: 6.12.2017