Nemotivujú Vás zrážky,exekúcie skvelá pracovná príležitosť pre každého, kto má chuť pracovať a zarobiť si!Ubytovanie zabezpečené zdarma BA! (kuchár)

Maxin's People, s. r. o.

Devinská Nová Ves - Volkswagen Slovakia, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
12.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
700-1000 eur (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj jedál podľa stanoveného menu,
- príprava príloh podľa určenej receptúry,

-dochádzková odmena,
-strava 0,80 cent na deň zúčtovaná 1x mesačne,
-mimoriadná mesačná odmena,
- pitný režim počas celej zmeny neobmedzene,
- pracovný odev,
- možnosť osobného rastu,
- práca v stabilnej spoločnosti,
-príspevok na cestovanie (40 km od bydliska)
- Bonus 600 eur - 1.po 3 mesiacoch, zvyšok s odstupom 2 mesiacoch.
- ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis alebo volajte ihneď na tel. číslo : 0907 775 402,
Tešíme sa na Vás !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Portfólio tvoria desiatky reštaurácií v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME:
- ste ochotný/á pracovať 12-hodinové denné zmeny
- ste dochvíľny/a, pracovitý/á a zodpovedný/á

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej manažersky team je tvorený ľuďmi s mnohoročnými skúsenosťami na trhu personálnych služieb. Naším mottom je "Myslieť globálne, konať lokálne". Čo to pre našich klientov znamená? Nevyberajte ľudí na základe životopisu. Ani na základe 10-minútového telefonátu. Ani na základe 45-minútového pohovoru so “Senior Konzultantom”. Ani na základe nefunkčných testov .Naša história a skúsenosti nám umožňujú na každom z týchto trhov ponúkať na mieru šité individuálne riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ul. 1. Mája 12
901 01 Malacky
http:// www.maxins.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Coordinátor Projektu 0907 775 402
E-mail: poslať životopis
ID: 3212522   Dátum zverejnenia: 4.12.2017