Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor/ka lisovania gumových a plastových výrobkov! Na TPP! (#p040)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď/dohodou
4,86 EUR/hod.+ dochádzkový bonus 50 € a ďalšie príplatky podľa ZP
konzultant
Daniela Krupková
+421918469231

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš príležitosť zmeniť svoju kariéru a začať pracovať v prostredí, kde sa Tvoj príspevok ocení a podporí Tvoj rast, neváhaj nás kontaktovať.

Predstavenie Tvojich pracovných činnosti:
  • Obsluha hydraulického lisu.
  • Výroba, čistenie, balenie výrobkov z gumy a plastu.
  • Manipulácia s gumovými a plastovými dielmi.

Pracuje sa v 4- zmennej prevádzke (00:00 – 06:00, 06:00 – 12:00, 12:00 – 18:00, 18:00 – 00:00). Je to práca vhodná pre mužov a ženy.

Ponúkame Ti nasledovné benefity:
  • Mzda 4,86 €/hodina
  • Dochádzkový bonus 50 € (plne odpracovaný mesiac)
  • Príplatky v rámci Zákonníka práce:
a) nadčasy – zamestnancom, ktorým sa neposkytlo náhradné voľno patrí za hodinu práce nadčas k dosiahnutej mzde príplatok vo výške 25% z priemerného zárobku v pracovný deň a 50% z priemerného zárobku v deň pracovného voľna.
b) soboty – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 2,155 €.
c) nedele – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 4,31 €.
d) nočná práca – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 1,724 €.
e) sviatky – za každú odpracovanú hodinu príplatok vo výške 100 % priemerného zárobku pripadajúce na jednu hodinu.
  • Stravné vo forme finančného príspevku.
  • Príjemné pracovné prostredie.
  • Stála podpora zo strany koordinátora.

Informácie o výberovom konaní

Tel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918
Adresa pre osobný kontakt: MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Zručné, šikovné ruky.
  • Dobrý zrak.
  • Pravidelná dochádzka do práce.
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality.
  • Zodpovednosť.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4837564  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,86 EUR/hod.