Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Senior Procesný inžinier /automotive/ (#p372)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac- mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta.
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta s celého SK - Atraktívny príspevok na relokáciu.
Miesto práce: Prievidza

Predstavenie pracovných úloh:
  • Podpora oddelenia výroby a jej nábehu, podpora pri riešení kvalitatívnych problémov, vytváranie pracovných inštrukcií, formulárov, dokumentácie, vytváranie používateľských manuálov pre výrobné technológie.
  • Spolupráca pri modifikáciách layoutu a tvorbe prvovýrobkov pre sériovou výrobou.
  • Tvorba a definovanie nástrojov, prípravkov, výrobných zariadení a podpora pri vytváraní jednotlivých pracovísk vo výrobe.
  • Účasť pri zavádzaní nových projektov, rešpektovanie výrobných a kontrolných postupov.

  • Základná mzda od 1 800 € fix mesačne + odmena (fix mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta).
  • Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností.
  • Rôzne zamestnanecké výhody a benefity – budú prezentované na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný automotive výrobný závod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Nutnosť praxe min. 2 roky ako procesný inžinier, ideálna prax v automotive oblasti.
  • Technické vzdelanie a technické myslenie.
  • Nutnosť - anglický jazyk B2, denná komunikácia.
  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4834890  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac