bezplatná infolinka

0800 365 801

Senior Process Engineer/Senior procesný inžinier/automotive (#p348)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
2 100 EUR/mesiac+ odmena (fix mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta)
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora oddelenia výroby a jej nábehu,
  • podpora pri riešení kvalitatívnych problémov,
  • vytváranie pracovných inštrukcií, formulárov, dokumentácie,
  • vytváranie používateľských manuálov pre výrobné technológie,
  • spolupráca pri modifikáciách layoutu,
  • definovanie nástrojov, prípravkov, výrobných zariadení a
podpora pri vytváraní jednotlivých pracovísk vo výrobe,
  • účasť pri zavádzaní nových projektov, rešpektovanie výrobných a kontrolných postupov

  •   priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky
individuálne podľa skúseností,
  •   rôzne zamestnanecké výhody a benefity – budú prezentované na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný automotive výrobný závod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  •   nutnosť praxe min. 2 roky ako procesný inžinier, ideálna
prax v automotive oblasti,
  •   technické vzdelanie a technické myslenie,
  •   ideálne skúsenosti s automatizáciou a programovaním,
  • výhoda je elektrikárska vyhláška 21,
  •   nutnosť - anglický jazyk B1 min.,
  •   čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre
samostatnosť a zodpovednosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Jankovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4816525  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac