bezplatná infolinka

0800 365 801

Tlmočník vo výrobe (#p341)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.
konzultant
Lucia Hrenáková

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť, líder vo výrobe klimatizačných jednotiek s elektro-montážou, aktuálne hľadá skúseného a spoľahlivého Tlmočníka pre našu výrobnú linku v Novom Meste nad Váhom.

Úlohy a zodpovednosti:
  • Poskytovanie tlmočenia medzi zamestnancami v rámci výroby.
  • Preklad technických a výrobných postupov z ruského jazyka do slovenského a naopak.
  • Zabezpečenie plynulej komunikácie medzi členmi tímu a manažmentom.

  • Odmena 9,50 €/hodina.
  • Možnosť rýchleho nástupu po úspešnom pohovore.
  • Stabilný pracovný pomer a konkurencieschopnú odmenu.
  • Príležitosť pracovať v dynamickom prostredí s možnosťou osobného rastu a rozvoja.

Ak Ťa táto pozícia oslovila, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť je globálny líder v oblasti záložných zdrojov, klimatizácie a telekomunikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Schopnosť plyne komunikovať v ruskom a slovenskom jazyku.
  • Skúsenosti s technickým prostredím výhodou.
  • Flexibilita a ochota pracovať v dvojzmennom režime.
  • Organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4810164  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.