Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Prijmeme operátora výroby! Lepšie mzdové podmienky! Ubytovanie a doprava zdarma! (#p051)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 180 EUR/mesiacviac pozri v sekcií bonusy!
konzultant
Mgr. Nikola Billíková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V automobilovom priemysle v Košiciach otvárame dvere pre šikovné ženy aj mužov, práca je ideálna aj pre páry. Ponúkame komplexné školenie, čisté pracovné prostredie a ZDARMA dopravu a ubytovanie.

Popis pracovných úloh:
  • Zabezpečenie precízneho merania, rezania a spracovania materiálov na vytvorenie kvalitných poťahov pre automobilové sedadlá
  • Vytváranie lakťových opierok s dôrazom na pohodlie a dizajn

Ak si zodpovedný, chceš novú prácu vo výrobe a si ochotný pracovať na tri zmeny, určite sa nám ozvi a povieme Ti viac o našej ponuke!

Aké benefity môžeš očakávať?
  • Mzda 800 - 1 180 € mesačne
  • Výkonnostný bonus 100 €
  • Dochádzkový bonus 100 €
  • Nástupný bonus 500 €
  • Odporúčací bonus 400 €
  • Príspevok na dopravu (25 – 125 €)
  • Ubytovanie ZDARMA
  • Nadštandardné bonusy od 30 € za každú odpracovanú sobotu alebo za týždenný nadčas
  • 13 a 14 plat
  • Príležitostné špeciálne odmeny
  • Stravné lístky za prácu v nočných zmenách
  • Príspevok na dopravu
  • Karta so zľavami, vitamínové balíčky
  • Čisté a bezpečné pracovné prostredie.
  • Príjemná a tímová pracovná atmosféra
  • Komplexná starostlivosť a podpora od koordinátora
  • Možnosť kariérneho rastu pre šikovných zamestnancov

Bezplatná doprava zo smerov:
1, Trebišov – Vojčice – Hriadky – Sečovce – Dargov
2, Rožňava – Krásnohorské Podhradie – Turňa nad Bodvou – Košice Šaca
3, Kráľovský Chlmec – Veľké Kapušany – Slovenské Nové Mesto

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vývoj špičkových riešení pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax nie je podmienkou, na pracovné pozície zaúčame
  • Vyžadujeme však šikovnosť, zodpovednosť a ochotu pracovať na tri zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4808542  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac