Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Zapoj sa do montáže nárazníkov za hodinovú mzdu 10 € a s možnosťou ubytovania (#p091)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď aj dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu skúsenému tímu, kde každý môže ukázať svoj potenciál. Naša firma je synonymom úspechu a inovácie, ponúka Ti výnimočnú príležitosť získať skúsenosti a rásť v oblasti, ktorá Ťa zaujíma.
Nechceme len zamestnať, ale investovať do našich ľudí a dosiahnuť spoločné ciele.

Aké úlohy budú súčasťou tvojej práce?
  • Montáž nárazníkov a dverových obkladov zahŕňa integráciu viacerých komponentov, ako sú senzory, lišty, radary a káble, do finálneho produktu.
  • Pikovanie súčiastok a ich následná montáž sa vykonáva na viacerých pracoviskách.
  • Každá zmena zahŕňa spracovanie približne 24 nárazníkov.
  • Dôraz sa kladie na kvalitnú montáž bezpečnostných prvkov.
  • Vizuálna kontrola vykonanej práce je dôležitou súčasťou procesu.
  • Práca môže byť organizovaná do troch zmien v závislosti od konkrétneho projektu, na ktorý je zamestnanec pridelený.

Ponúkame nasledovné benefity:
  • Odmena 10 € za každú odrobenú hodinu
  • Možnosť ubytovania
  • Výborná a príjemná firemná atmosféra
  • Koordinátor zabezpečuje komplexnú starostlivosť

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je rodinná firma, ktorá sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snaží prispieť k úspechu zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Aké požadujeme schopnosti?
  • Skúsenosti a prax na montáži sú veľkou výhodou.
  • Zodpovedný prístup k práci.
  • Ochota pracovať na zmeny.
  • Mať tímového ducha.
  • Vhodné svojim charakterom skôr pre mužov.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4806802  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.