Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Skladník – oddelenie Logistika (#p332)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,03 EUR/hod.+ Príplatky
konzultant
Daniela Krupková
+421918469231

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Tvoja úloha?
  • Zber a uskladnenie hotovej výroby z výrobných hál
  • Zásobovanie výroby materiálom, obalovinami, paletami atď.
  • Príprava zásielok, nakládka a vykládka
  • Obsluha regálového zakladača – zakladanie materiálu
  • Obsluha výťahov, obsluha VZV
  • Zodpovednosť za poriadok v sklade a na nakladacích rampách
  • Upozorniť nadriadeného o technickom, kvalitatívnom resp. inom probléme na pracovisku
  • Inventarizácia skladových zásob
  • Plnenie ďalších povinností podľa inštrukcií vedúceho pracovníka

Pracuje sa v 3- zmennej prevádzke t. z. ranná, poobedná a nočná zmena. Ranná zmena od 06:00 - 14:00, s 30 minútovou prestávkou. Poobedná zmena od 14.00 do 22.00, s 30 minútovou prestávkou a nočná zmena od 22.00 do 06.00, s 30 minútovou prestávkou, od pondelka do piatku. Práca v sobotu/nadčas podľa potreby.

Čo ponúkame?
  • Základná mzda 5,01 €/hodina.
  • Dochádzkový bonus.
  • Stravné vo forme finančného príspevku.
  • Príplatky v rámci Zákonníka práce:
a) nadčasy – zamestnancom, ktorým sa neposkytlo náhradné voľno patrí za hodinu práce nadčas k dosiahnutej mzde príplatok vo výške 25% z priemerného zárobku v pracovný deň a 50% z priemerného zárobku v deň pracovného voľna.
b) soboty – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 2,155 €.
c) nedele – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 4,31 €.
d) nočná práca – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 1,724 €.
e) sviatky – za každú odpracovanú hodinu príplatok vo výške 100% priemerného zárobku pripadajúce na jednu hodinu.
  • Príjemné pracovné prostredie.
  • Stála podpora zo strany koordinátora.

Informácie o výberovom konaní

Email: [email protected]

Tel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918

Adresa pre osobný kontakt:
MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Práca vhodná pre mužov.
  • Preukaz obsluhy VZV.
  • Samostatnosť.
  • Zodpovednosť.
  • Pravidelná dochádzka do práce.
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4805948  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,03 EUR/hod.