bezplatná infolinka

0800 365 801

Strategic Marketing&Product Manager CZ&SK (#p325)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ odmena
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: vývoj, výroba a predaj
oceľové konštrukcie a rôzne hliníkové prvky (okná, dvere,
priečky, výplne, lamely,...) pre stavebníctvo, development a
výrobné spoločnosti.

Predstavenie pracovných činnosti:
  • Podpora a zaštítenie aktivít pre zverený región Česko a Slovensko, s aktívnou marketingovou propagáciu výrobného programu/sortimentu (kovové fasády a obklady, dizajnové kovové profily, perforované materiály) u architektov, projektantov, developerov, montážnych firiem a stavebných spoločností formou osobnej prezentácie, odborných prednášok, školení, seminárov vrátane online webinárov.
  • Komunikácia s reklamnými agentúrami a partnermi pre reklamu, príprava technických a marketingových materiálov v spolupráci s grafickým a technickým oddelením spoločnosti a externými grafickými spolupracovníkmi.
  • Koordinácia prípravy a realizácia online i offline marketingových kampaní.
  • Pravidelné mapovanie konkurencie, Reporty obchodných a marketingových výsledkov.
  • Komunikácia naprieč oddeleniami vo vnútri firmy a koordinácia spoločných projektov.

Ponuka výhod:
  • Základná mzda: Od 2 500 €/fix mesačne + odmena.
  • Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností.
  • Rôzne zamestnanecké výhody a benefity – budú prezentované na osobnom pohovore.
  • Možnosť pracovať aj na živnosť.

Ak Ťa táto pozícia oslovila, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba a predaj oceľových konštrukcii a rôznych hliníkových prvkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • Nutnosť praxe min. 2 roky ako marketingový + produktový manažér, s veľkým záujmom o marketing, médiá, sociálne siete.
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti sú pre Vašu pozíciu kľúčové.
  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4799937  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac