Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Skladoví operátori, pridajte sa k nám do tímu a získajte výhodné benefity (#p323)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 019,48 - 1 150 EUR/mesiaczávisí od skúsenosti uchádzača
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš príležitosť na rozvoj svojich zručností a stretávanie sa s novými výzvami každý deň, potom sme presne to, čo hľadáš. Prihlás sa k nám ešte dnes!

Popis pracovných činnosti:
  • Zodpovednosť za príjem tovaru dodaný dodávateľmi a uskladnenie v správnych regáloch alebo skladových priestoroch.
  • Pravidelné inventarizácie a aktualizácie skladových záznamov.
  • Dodržiavanie všetkých pracovných postupov a pokynov týkajúcich sa manipulácie s tovarom, skladovania a expedície.
  • Prevádzka na 3 zmeny.

Čo ponúkame?
  • Základná nástupná mesačná mzda: 1 019,48 €.
  • Mzda 1 081,58 € pre kandidátov s väčšími skúsenosťami.
  • Variabilná zložka mzdy: 10 % základnej mesačnej mzdy.
  • Príplatky za nočnú zmenu.
  • Finančný príspevok na stravu alebo možnosť stravovania v jedálni.
  • Odmena vo výške 25 % za nadčas.
  • Zabezpečená doprava z Partizánskeho a Prievidze.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Platný preukaz na obsluhu VZV.
  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou v sklade.
  • Zodpovednosť za výkon práce.
  • Ochota pracovať na 3 zmeny.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4798309  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 019,48 EUR/mesiac