bezplatná infolinka

0800 365 801

Quality Project Engineer (#p303)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiac+ odmena (fix mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta)
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu Quality Project Engineer, obsadzujeme pre nášho klienta – medzinárodný výrobný závod / automotive oblasť.

Predstavenie pracovných povinnosti:
  • Uspokojovať potreby zákazníkov s rešpektovaním definovaných štandardov kvality, dodacích termínov (plán výroby), bezpečnosti a nákladov (výkonnosť strojov, materiál, výrobné náklady).
  • V prípade nezrovnalostí zavedenie nápravných opatrení.
  • Účasť pri zavádzaní nových projektov.
  • Rešpektovanie výrobných a kontrolných postupov.
  • Zabezpečovanie kvality hotových produktov.
  • Zodpovednosť za vyhotovenie predpísanej dokumentácie.
  • Zodpovednosť za vyhotovenie a aktualizáciu príslušnej dokumentácie pri zavádzaní nových projektov.
  • Príprava mesačných reportov, rôznych štatistík.
  • Manažérsky dohľad nad dodržiavaním noriem kvality a kvality vyrábaných produktov.
  • Tvorba návrhov nápravných opatrení k dosiahnutiu vyššej efektivity a nižšej chybovosti.
  • Tvorba a spracovanie 8D reportov, ISO report kvality.

Ponuka mzdových podmienok a iných výhod:
  • Základná mzda od 2 500 € fix/mesačne + odmena (fix mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta).
  • Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností.
  • Rôzne zamestnanecké výhody a benefity - budú prezentované na osobnom pohovore.

Ak Ťa táto pracovná príležitosť zaujala a spĺňaš podmienky, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný automotive výrobný závod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Nutnosť praxe min. 2 roky ako manažér kvality.
  • Ideálna prax v automotive oblasti.
  • Nutnosť znalosť nástrojov kvality a znalosť ISO 9001 a ISO 16949 IATF.
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti sú pre Vašu pozíciu kľúčové.
  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť.
  • Znalosť anglického jazyka - B1.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4792618  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac