Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Zabudni na nudné práce! Práca s montážou a skladaním potápačských masiek ťa čaká! Získaj si svoje miesto ešte dnes! (#p042)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,65 EUR/hod.
konzultant
Daniela Krupková
+421918469231

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa práca v montáži/skladaní potápačskej výbavy? Hľadáme šikovných a spoľahlivých pracovníkov so záujmom o precíznu prácu. Ak máš záujem, kontaktuj nás pre viac informácií a príležitosť pripojiť sa k nášmu tímu.

Aká bude Vaša úloha?
  • Montáž/nasadzovanie jednotlivých dielov na potápačskú masku.
  • Manipulácia s gumovými a plastovými dielmi.

Pracuje sa v 1-zmennej prevádzke (ranná zmena od 06:00 – 14:00 alebo od 08:00 do 16:00 s 30 minútovou prestávkou, od pondelka do piatku).

Ponuka benefitov:
  • Základná mzda 4,65 €/hodina.
  • Náborový bonus: odporuč kolegu/kamaráta a získaj náborový bonus 100 €.
  • Dochádzkový bonus.
  • Príplatky v rámci Zákonníka práce:
a) nadčasy – zamestnancom, ktorým sa neposkytlo náhradné voľno patrí za hodinu práce nadčas k dosiahnutej mzde príplatok vo výške 25 % z priemerného zárobku v pracovný deň a 50 % z priemerného zárobku v deň pracovného voľna.
b) soboty – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 2,15 €.
c) nedele – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 4,31 €.
d) nočná práca – za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 1,72 €.
e) sviatky – za každú odpracovanú hodinu príplatok vo výške 100 % priemerného zárobku pripadajúce na jednu hodinu.
  • Stravné vo forme finančného príspevku.
  • Príjemné pracovné prostredie.
  • Stála podpora zo strany koordinátora.
  • Možnosť kariérneho rastu na pozíciu EXPERT Decathlon.

Informácie o výberovom konaní

Tel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918

Adresa pre osobný kontakt: MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Zručné, šikovné ruky.
  • Dobrý zrak.
  • Pravidelná dochádzka do práce.
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality.
  • Zodpovednosť.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4788479  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,65 EUR/hod.