Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Navýšenie odmien pre operátorov výroby! Nech to neunikne Tvojej pozornosti! (#p153)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 10 EUR/hod.+ Bonusy (Priemerná mesačná odmena 1 800 €)
konzultant
Mgr. Nikola Billíková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš kariéru, ktorá Ťa bude posúvať vpred a ponúkne ti finančnú stabilitu, o ktorej si sníval(a)?

Ak áno, máme pre Teba skvelú správu!

Naša rastúca spoločnosť má voľné možnosti pre operátorov vo výrobe a sme presvedčení, že si práve ty môžeš nájsť svoje miesto v našom tíme. Ako súčasť nášho tímu Ti ponúkame príjemné prostredie, výborný tím kolegov a finančné výhody, ktoré budú vyhovovať Tvojim potrebám.

Pridaj sa k nám a začni tvoriť svoju úspešnú kariéru už dnes!

Náplň práce:
  • Priemyselné poťahovanie a dokončovanie kusov z kože, PVC alebo látky podľa stanoveného pracovného postupu.
  • Tvojím cieľom bude zabezpečiť, aby všetky výrobky dosiahli vysoký štandard kvality a presnosti, ktorými je naša spoločnosť známa.
  • Táto úloha je súčasťou nášho 3-zmenného prevádzkového režimu, ktorý zahŕňa ranné, popoludňajšie a nočné zmeny.

Ponuka benefitov:
  • Ranná Poobedná zmena 9 €/ hodina.
  • Nočná zmena 9,50 €/ hodina.
  • Nadčas, víkendy a sviatky 10 €/ hodina.
  • Odmeny za sviatok, sobotu, nedeľu (80 – 130 €).
  • Bonus 50 € (za splnený fond).
  • Príležitosť na profesionálny rast.
  • Čisté a bezpečné prostredie.
  • Príjemná a tímová atmosféra.
  • Komplexná starostlivosť a podpora od nášho koordinátora.
  • Priemerná odmena mesačne 1 800 €

Smery zvozov:
Trebišov – Vojčice – Hriadky – Sečovce – Dargov
Rožňava – Krásnohorské Podhradie – Turňa nad Bodvou – Košice Šaca
Kráľovský Chlmec – Veľké Kapušany – Slovenské Nové Mesto

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Prax nie je vyžadovaná, avšak dôležité je mať ochotu pracovať a preukázať zodpovedný prístup k práci.
  • Motivácia a nadšenie pre prácu, ktoré ťa bude uspokojovať a motivovať každý deň..
  • Schopnosť pracovať aj v tíme.
  • Schopnosť nasledovať pracovné postupy a dodržiavať štandardy kvality.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4788459  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.