Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor Výroby v Humennom: Rozšír svoje možnosti s prácou na živnosť (#p298)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.
konzultant
Nábor Humenné
+421918469231

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia ponúka jedinečnú príležitosť rozvíjať sa v rámci moderného výrobného prostredia a získať skúsenosti v rôznych oblastiach výroby.

Ak si pripravení stať sa súčasťou nášho tímu a využiť svoje schopnosti na maximum, neváhaj a pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na možnosť spolupracovať s Tebou!

Aká bude Tvoja úloha?
Práca na rôznych oddeleniach vo výrobnej spoločnosti:
  • Manuálne/strojové lepenie gumových komponentov
  • Obsluha poloautomatickej linky na výrobu výrobkov z gumy a plastu
  • Montáž/nasadzovanie jednotlivých dielov na potápačskú masku
  • Vizuálna kontrola gumových výrobkov
  • Obsluha hydraulického lisu
  • Výroba, čistenie, balenie výrobkov z gumy a plastu
  • Manipulácia s gumovými a plastovými dielmi

Možnosť pracovať v 1- zmennej (06:00 – 14:00 alebo 08:00 – 16.00), 2-zmennej (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00) a 3-zmennej prevádzke (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 - 06:00), od pondelka do piatku. Možnosť pracovať aj v 4- zmennej prevádzke (00:00 – 06:00, 06:00 – 12:00, 12:00 – 18:00, 18:00 – 00:00) od pondelka do soboty.

Odmena - 4 zmenná prevádzka:
  • 7,50 € /hodina (ranná zmena, denná zmena)
  • 8 €/hodina (večerná zmena + nedeľa alebo zmena vo sviatok a nadčas

Odmena - 1, 2, alebo 3 zmenná prevádzka:
  • 7,00 € /hod. (ranná zmena)
  • 7,50 € /hod. (poobedná zmena + víkendová zmena, zmena vo sviatok a nadčas

Ponuka ďalších benefitov:
  • Vhodné pre mužov a ženy.
  • Čisté a bezpečné prostredie.
  • Príjemná a tímová atmosféra.
  • Komplexná starostlivosť a podpora od nášho koordinátora.

Informácie o výberovom konaní

Email: [email protected]
Tel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918
Adresa pre osobný kontakt: MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Zručné, šikovné ruky
  • Dobrý zrak
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality
  • Zodpovedný prístup k práci

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4788419  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.