bezplatná infolinka

0800 365 801

Osobný Šofér/Šoférka Asistent/Asistentka Generálneho Riaditeľa (#p293)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac
konzultant
JUDr. Anna Brozák
+421915959461

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme uvítali nového kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá má vášeň pre jazdu a bez problémov zvláda ľahkú administratívu.
Ak hľadáš pracovné prostredie plné dynamiky a neváhaš preukázať flexibilitu, potom si ten/ta pravá/ý pre nás!

Práca si vyžaduje cestovanie (celá Slovenská republika)

Hlavné zodpovednosti:
  • Šoférovanie osobného motorového vozidla s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie cestujúceho.
  • Preprava generálneho riaditeľa na dohodnuté stretnutia v Slovenskej a Českej republike.
  • Efektívna spolupráca a komunikácia s generálnym riaditeľom a jeho kanceláriou.
  • Dodržiavanie profesionálneho, zodpovedného a slušného vystupovania.
  • Zabezpečovanie pravidelnej údržby vozidla a čerpanie paliva s cieľom udržiavať jeho spoľahlivosť a efektívnosť.
  • Okamžité hlásenie akýchkoľvek porúch vozidla príslušným osobám.
  • Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v osobnom motorovom vozidle.
  • Vedieť efektívne a systematicky viesť potrebnú dokumentáciu.
  • Organizácia prípadného ubytovania pre generálneho riaditeľa s ohľadom na jeho požiadavky a preferencie.
  • Prípadné plnenie ďalších asistentských a administratívnych úloh podľa potreby a pokynov nadriadeného

Aké benefity môžeš očakávať?
  • Možnosť pracovať aj na SZČO
  • Dlhodobá spoluprácu
  • Príjemný a priateľský kolektív

Ak Ťa táto pozícia oslovila, neváhaj a pošli nám svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected] alebo nám zavolaj na telefónnom čísle +421 915 959 461.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Vítame záujemcov s predchádzajúcimi skúsenosťami v pozícii osobného šoféra.
  • Aktívny šofér s praxou v dlhých trasách.
  • Vodičský preukaz skupiny B je nutnosťou.
  • Schopnosť prispôsobiť sa časovým požiadavkám.
  • Schopnosť pracovať samostatne a spoľahlivo.
  • Pozornosť voči potrebám a očakávaniam nadriadeného a schopnosť adekvátne reagovať.
  • Schopnosť správne a včas vykonávať administratívne úkony spojené s evidenciou jázd.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4786883  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac