Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Nová pracovná príležitosť: Team Leader pre dvojzmenovú pozíciu! (#p258)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 400 - 1 750 EUR/mesiac(zákl. mzda 1 400 €; doch. bonus 100 €; výkon 210 €; zákonné príplatky)
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v tíme, kde sa stretáva práca s radosťou a výsledkami! Hľadáme skvelého Team Leadera, ktorý je rovnako talentovaný v riadení tímov ako aj vo vytváraní skvelých pracovných procesov. Ak sa chceš stať súčasťou tejto úžasnej dobrodružnej jazdy plnej inovácií a úspechov, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tešíme sa na spoluprácu s Tebou a zaručujeme, že práca s nami bude zábavná aj plná výziev!

Aké úlohy budeš plniť?
  • Sústredíš sa na dosahovanie cieľov.
  • Držíš oko nad dochádzkou a zostavuješ tímy podľa vedúceho zmeny.
  • Dodržiavaš a kontroluješ kľúčové ukazovatele výkonnosti.
  • Hľadáš spôsoby, ako optimalizovať prácu a nechať veci bežať hladko.
  • Udržuješ si dobré vzťahy na pracovisku.
  • Prijímaš nových ľudí do tímu a dávaš im vedieť, čo sa má robiť.
  • Snažíš sa zlepšiť našu pracovnú atmosféru a budovať silný tím.
  • Zodpovedáš za to, aby bolo všetko v súlade so zdravotnými a bezpečnostnými pravidlami.
  • Pracuješ s ostatnými oddeleniami.

Dvojzmenná prevádzka (ranná 5:45 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:15)

Ponuka benefitov:
  • Mzda 1 400 €/mesiac (V prípade skúseného Team Leader sa výška základnej mzdy posudzuje až do úrovne 1550 €)
  • Výkonnostný bonus 210 € (v závislostí od splnených KPI)
  • Dochádzkový bonus 100 € (Maximálne 3 dni neprítomnosť)
  • Nadčasový príspevok 25 %.
  • Sviatok 100 %.
  • Sobota 2,02 €/ hodina.
  • Stravný lístok 5,85 €.
  • 10 € kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch.
  • Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové pripoistenie - 3.pilier.
  • Životné poistenie plne hradené zamestnávateľom.
  • Referral program odmena až do výšky 1000 €.
  • Lojality bonus 200 € každý rok.
  • Príspevok k narodeniu dieťaťa 150 € a uzavretiu manželstva 250 €.
  • Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350 €.
  • Doprava zabezpečená z nasledovných smerov: Zemianská Olča - Holiare- Bodza - Sokolce - Brestovec - Okoč - Jánošíkovo na Ostrove - Dolný Štál, Mlyn - Dolný Bar, Jednota - Kútniky, OcÚ - Komárno, SLK - Nová Stráž, Nový Diel - Zlatná na Ostrove, Cintorín - Okoličná na Ostrove, ŠM - Tôň, Kult. Dom - Okánikovo, ZŠ - Veľké Kosihy, kostol - Kližská Nemá, Námestie- Trávnik, Cintorín - Čičov, Pošta - Kľúčovec, MŠ - Medveďov, OcÚ - Sap, Sap ( pri Jednote ) - Ňárad, ZŠ - Gabčíkovo, Továrenská ul.- Vrakúň, Kult. Dom - Kostolné Kračany, Amad. Kračany- Veľký Meder, Obchodná ak. - Ižop, OcÚ - Čilizská Radvaň, Jednota - Baloň, Aut. Zastávka - Pataš, OcÚ - Boheľov, Jednota - Padáň, ihrisko - Povoda, Jednota - NZ, Osram - Nesvady, Nám. Slobody - Kolárovo, Benzinol - Andovce, cintorín - Zemné, OcÚ - Komoča, námestie - Zlaté Klasy, Rastice, Jednota - Nový Život, Malé Tonkovce - N.Ž., Vojtechovce, Pizzeria Watha - Oľdza, OcÚ - Lehnice, Jednota - Horná Potôň, OcÚ - Horná Potôň, Benkova Potôň, ZŠ - Čečínska Potôň, aut. Zastávka - Michal na Ostrove, nást. 2 - Orechová Potôň, ZŠ - Blatná na Ostrove, rázc. - Holice, pomník - Šuľany, zastávka - Horný Bar, Jednota - Trstená na Ostrove, nást. 2 - Jurová, ZŠ - Kľúčiarove Kračany, aut. Zastávka - Velké Blahovo, Jednota - Vydrany, Vydrany - DS, Záhradnícka ul.,cint. - Váhovce, ObU - Kráľová n/V, Tropicana - Šaľa, Olympia - Diakovce, cintorín - Tešedíkovo, ZŠ /kostol/ - Diakovce, ZŠ - Dolné Saliby, nám.- Horné Saliby, - Dögös - Neded, Obchod /zdravot. stredisko/ - Vlčany, Rigó - Žihárec, u Nemšova - Kráľov Brod, rázc. - Trstice, č.d.580 /Polícia/ - Topoľníky, Horné - Trhová Hradská, č.d. 280 - Horné Mýto, Jednota ( pri krčme ) - Ohrady, Nová štvrť - Kutníky, Blažov.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok.
  • Základná znalosť PC.
  • Silné riadiace, komunikačné a organizačné zručnosti.
  • Schopnosť efektívne zdieľať informácie.
  • Orientácia na dosiahnutie výsledkov.
  • Schopnosť analyzovať situácie, pracovať. samostatne, prispôsobivosť.
  • Schopnosť rýchlo reagovať na neočakávané udalosti.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776905  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac