Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Technik údržby - Odmeňovanie a výhody na nadštandardnej úrovni (#p264)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta – medzinárodný výrobný závod.

Popis práce:
  • Pracovať pod vedením vedúceho údržby s cieľom zvýšiť efektivitu zariadenia.
  • Nezávisle riešiť problémy, opravovať a udržiavať elektromechanické výrobné stroje.
  • Vykonávať preventívnu údržbu zariadení na výrobu batérií a vykonávať opravy na nefunkčných zariadeniach.
  • Odstraňovať problémy a opravovať hydraulické, pneumatické a elektrické zariadenia s použitím ručných a elektrických nástrojov.
  • Hodnotiť zariadenie, navrhovať testy, analyzovať výsledky a odporúčať zlepšenia.
  • Poskytovať technickú podporu a komunikovať technické problémy.
  • Objednávať diely, materiály a vybavenie od dodávateľov.
  • Implementovať, udržiavať a nastavovať moduly ERP systému.

Práca je 12 hodinové zmeny (denné od 7:00 do 19:00, nočné od 19:00 do 7:00)

Ponuka výhod:
  • Mzda vo výške od 1 700 €/mesiac + odmena (Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností)
  • Príplatky za zmenovú prevádzku v zmysle zákona.
  • Práca s najnovšími technológiami a rôznorodé úlohy.
  • Možnosť spolupodieľania sa na nastavení procesov.
  • Poskytnutie školení súvisiacich s pozíciou.
  • Učenie sa od svetových expertov.
  • Kariérny postup a medzinárodné pracovné prostredie.
  • Stabilné pracovné podmienky a čisté výrobné priestory.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Slovenská výskumno-vývojová a výrobná spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj inovatívnych batériových a energetických riešení naprieč celým hodnotovým reťazcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

  • Prax min. 1 rok v oblasti údržby.
  • Odborná znalosť §22 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., do 1000V, objekty A,B (samostatný elektrotechnik).
  • Schopnosť interpretovať mechanické výkresy a merať tolerancie.
  • Silné elektrické znalosti a diagnostické schopnosti.
  • Pokročilé zručnosti s voltmetrom a práca s elektrickými diagramami.
  • Priame skúsenosti v údržbe mechanických, elektrických, hydraulických a pneumatických systémov.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776525  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac