Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor výroby! Primeraná odmena! Jednozmenná prevádzka! (#p276)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.
konzultant
Mgr. Nikola Billíková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti široký výber možností, ktoré Ti zlepšia Tvoj pracovný život, a to s benefitmi, ktoré oceníš a využiješ na maximum. Poď sa k nám pripojiť a objavovať nové príležitosti!

Čo bude Tvojou hlavnou úlohou?
  • Zhromaždenie kovových častí potrebných na zostavenie formy.
  • Kontrola stavu a správnosti kovových častí.
  • Montáž foriem podľa technickej dokumentácie.
  • Pripravenie polyuretánovej zmesi podľa presných meradiel.
  • Aplikovanie polyuretánu do pripravenej formy.
  • Dodržiavanie správnej teploty a času zatvrdnutia.
  • Premiestnenie foriem s polyuretánom do vyhrievacej pece.
  • Sledovanie správnej teploty a času v peci.
  • Zabezpečenie bezpečného a presného procesu vytvrdzovania.
  • Vybratie vytvrdnutých dielov z foriem.
  • Orezávanie hrán dielov a odstraňovanie nečistôt, prípadné ďalšie úpravy výrobku.
  • Balenie hotových dielov.

Čo ponúkame?
  • Odmena 9,5 €/hodina.
  • Len jednozmenná prevádzka (po 8 hodín).
  • Finančná stabilita.
  • Podpora koordinátora
  • Príležitosť na získanie skúseností v rôznych oblastiach.
  • Prístup k moderným technológiám a nástrojom na zlepšenie efektívnosti práce.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vývoj dielov, nástrojáreň, prototypáž a sériovú výrobu technických dielov zo špeciálnych polyuretánových a silikónových plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Manuálna zručnosť.
  • Dôkladnosť a pozornosť k detailom.
  • Schopnosť práce v tíme.
  • Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu.
  • Vhodné pre mužov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4772441  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.