Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Stabilná práca! Operátor Montáže Palubných Dosiek! Možnosť ubytovania! Mzda až do 1 250 €! Na TPP!(#P169)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 006 - 1 250 EUR/mesiac
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosti profesionálneho rozvoja, príjemné pracovné prostredie a príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý ocení vaše úsilie a odmení ho.

Predstavenie pracovných úloh:
  • Montáž palubových dosiek pre VW, Porsche, Audi
  • Čítanie jednoduchej technickej dokumentácie, skrutkovanie, uťahovanie káblov
  • Predmontáž sekvenčných pozícií
  • Zamestnanec na svojom pracovisku vykonáva podľa určeného postupu montážny proces jednotlivých dielov (lišty, obklady, kabeláž, stĺpik riadenia, prístroje...) na rám palubnej dosky v určenom časovom intervale
  • Rotácia na pracovisku
  • Montážny interval cca 80s. (kontrola dielu, zapojenie, naskrutkovanie)

Ponuka benefitov:
  • Máš istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu od 1 006 €
  • Doprava v rámci Bratislavy (Stará Vajnorská, Ivanská cesta, Polus, Hlavná stanica, Patrónka, Lamač, Opletalova, Kúty, Sološnica) ZDARMA
  • Ubytovanie zabezpečujeme
  • Výkonnostná prémia (odmena za kvalitu) - 60 €
  • Dochádzková prémia - 80 €
  • Príplatok za ovládanie viacerých pozícií - 130 €
  • Odmena za odporúčanie známeho 200 € po 3 mesiacoch a ďalších 200 € po 6 mesiacoch
  • 13. a 14. plat
  • Príplatok za prácu v noci
  • Možnosť nadčasov
  • Pravidelné zálohy

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov. Od 1.8.2023 spadá pod Motherson.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Technické myslenie.
  • Manuálna zručnosť a predpoklady pre montážnu prácu na linke.
  • Flexibilita.
  • Schopnosť pracovať v tíme.
  • Odolnosť voči stresu.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4770113  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 006 EUR/mesiac