Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Získaj viac s nami: Pozícia CNC frézara s atraktívnou odmenou 11 €/h čaká na Teba! (#p206)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme otvorené miesto pre niekoho, kto má záujem pracovať s nami na CNC strojoch. Naša spoločnosť prijme človeka, ktorý sa rád učí a má záujem podieľať sa na výrobe súčiastok. Zaujímavá odmena istá!

Úlohou operátora CNC fréz sú nasledovné činnosti:
  • Ovládanie a nastavovanie CNC strojov pre efektívne obrábanie súčiastok.
  • Zabezpečenie sériovej výroby súčiastok podľa špecifikácií.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie presných parametrov a kvality vyrobených dielov.
  • Základná údržba a kontrola strojov pre ich bezchybnú prevádzku.
  • Príprava strojov na výrobu, nastavovanie nástrojov a možnosť jednoduchých úprav programov.
  • Trojzmenná prevádzka

Ponúkame nasledovné benefity:
  • Hodinová odmena 11 €
  • Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania
  • Stimulujúce prostredie na najmodernejších CNC strojoch
  • Príležitosť rozvíjať sa a zlepšovať svoje zručnosti

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne 1 rok praxe v CNC obrábaní
  • Znalosť softvéru Mazatrol výhodou
  • Schopnosť učiť sa nové veci
  • Dobré manuálne zručnosti a precíznosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4756067  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.