Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Zabezpeč si Stabilné Zamestnanie ako Operátor CNC Strojov s Primeranou Mzdou a Príplatkami! (#p022)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
865 - 1 050 EUR/mesiac
konzultant
Mgr. Diana Hupková
+421800365800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prihlás sa a rozvíjaj svoje zručnosti ako Operátor CNC strojov. U nás v tíme nie len pracuješ, ale nájdeš aj podporu a ocenenie pre svoje úsilie. Nečakaj, pošli nám svoj životopis hneď a pridaj sa k nám!

Tvoje úlohy budú zahŕňať:
  • Zodpovednosťou za jednoduchú obsluhu CNC strojov a zariadení v rámci výroby komponentov do prevodoviek.
  • Kontrola výsledných dielov a prípadné upravovanie parametrov strojov na zabezpečenie presných výrobných štandardov.
  • Starostlivosť o čistotu pracovného prostredia a dodržiavanie bezpečnostných noriem pri práci s CNC strojmi.

Pracovná zmena vo formáte 12-hodinovej prevádzky, s 2 dňami v ranných hodinách a 2 nočné

Benefity, ktoré ponúkame:
  • Základná mzda vo výške 865 € mesačne s možnosťou osobného ohodnotenia vo výške 86,50 € a bonusom za dochádzku až do 300 € ročne – vyplácaný mesačne
  • Príspevok na stravovanie, aby sme zabezpečili, že máte vždy energetický náskok
  • Možnosť zarobiť si platenými nadčasmi, takže si môžete zvýšiť svoj príjem
  • Okrem toho máte možnosť pravidelne dostávať zálohy na svoj plat

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hlavným výrobným zameraním je produkcia dielov a komponentov do prevodoviek. Vyrobené komponenty dodáva nielen na Slovensko, ale aj do celého svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti v strojárskom priemysle s prácou operátora pri obsluha CNC strojov
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Samostatnosť
  • Ochota pracovať na 2 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4747280  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 865 EUR/mesiac