Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Staň sa Zásobovačom linky na CXT vláčiku a získaj tak skvelú možnosť dobre si zarobiť (#p222)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 10,5 EUR/hod.
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš zručnosti v manipulácii so súčiastkami, ješ zodpovedný pracovník so silným odhodlaním dosahovať vysoké štandardy kvality a túžiš po príležitosti posunúť svoju kariéru na novú úroveň, si na správnom mieste.
Tešíme sa na to, že ťa privítame v našom kolektíve

Predstavenie úloh:
  • Efektívne a presne zásobovať linku s potrebnými súčiastkami pre CXT vláčik.
  • Zabezpečiť dostatočné množstvo materiálu pre neprerušený chod výrobného procesu.
  • Monitorovať kvalitu dodávaných súčiastok a uplatňovať prípadné opatrenia v prípade zistených nedostatkov.
  • Dodržiavať všetky bezpečnostné normy a postupy pri manipulácii so súčiastkami.
  • Trojzmenný režim.

Čo ponúkame?

  • Odmena na úrovni 10 €/hodina (ranná a poobedná zmena).
  • Odmena 10,50 €/hodina (nočná zmena).
  • Možnosť pracovať v prostredí s modernými technológiami a inovatívnymi procesmi.
  • Príležitosť na dlhodobú spoluprácu a osobný profesijný rast.
  • Bezpečné a priateľské prostredie so skvelým tímom kolegov.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Faurecia je členom skupiny FORVIA, ktorá je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Platný preukaz VZV sk. C alebo W1, W2.
  • Poistenie zodpovednosti voči škodám.
  • Skúsenosti s prácou na CXT vláčiku.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť.
  • Ochota poskytovať služby v rámci troch zmien.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4747231  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.