Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor CNC Strojov! Stabilný a výhodný príjem! Bonusy a Príplatky! Hlavný pracovný pomer! (#p218)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 392 - 1 550 EUR/mesiac
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S radosťou Ťa uvítame v oblasti strojárskeho priemyslu, kde ponúkame prácu kvalifikovanému operátorovi CNC strojov.

Naša spoločnosť sa zameriava na najvyššiu kvalitu v oblasti výroby, a preto hľadáme šikovného odborníka, ktorý bude schopný efektívne ovládať a obsluhovať CNC stroje.

Čo bude Tvojou hlavnou úlohou?
  • Obsluha CNC strojov počas výrobného procesu.
  • Aktívne dohliadanie na správny chod stroja počas prevádzky.
  • Kontrola kvality výroby a systematické vyraďovanie vadných dielov.
  • Identifikácia potrebných opráv a údržby strojov a zariadení.
  • Čítanie z technických výkresov.
  • Praktické využívanie posuvného meradla pri vykonávaní presných meraní.

Prevádzka je v trojzmennom režime (8 hodín).

Čo ponúkame?
  • Základná mzda: 1 392 €/mesiac.
  • Priemerná mesačná mzda: 1 550 €.
  • Osobné hodnotenie: až do 20 %.
  • Tímový príspevok: do 10 %.
  • Príplatok za nočnú zmenu: 1,61 €/hodina.
  • Príplatok poobede: 0,30 €/hodina.
  • Príplatok za sobotu: 50 %.
  • Príplatok za nedeľu: 100 %.
  • Stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni, stravovacia karta 5,85 € (55 % hradí zamestnávateľ).
  • Dlhodobá zamestnanosť pre stabilnú a spoľahlivú pracovnú budúcnosť.
  • Celková podpora a koordinácia poskytovaná skúseným koordinátorom.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba prevodoviek do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Technické myslenie.
  • Znalosť používania posuvného meradla.
  • Schopnosť čítania technických dokumentov.
  • Zodpovednosť za výkon svojej práce.
  • Precíznosť.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4739344  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac