Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Skúsený Skladník v Logistike! Na plný úväzok! Zárobok až do 6,50 na hodinu! Výkonnostný bonus 105 €! (#p216)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,57 - 6,5 EUR/hod.
konzultant
Mgr. Diana Hupková
+421800365800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre spoľahlivého a zručného skladníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu na pozícii so skladníckymi úlohami a zásobovaním linky. Tvoja práca bude zahŕňať viacero úloh, od manipulácie s vozíkmi až po zásobovanie linky súčiastkami.
Budeš pracovať v dynamickom prostredí s dôrazom na efektivitu a kvalitu.

Predstavenie pracovných úloh:
  • Nakládka a vykládka kamiónov na expedícii so skupinou W1 vozidiel
  • Usporiadanie paliet v presne definovanom poradí.
  • Zásobovanie linky súčiastkami na CXT vláčiku, vrátane manipulácie s nízkozdvižnými vozíkmi skupiny C (napr. CXT)
Práca na TPP v rámci 3 zmenového režimu (po 8 hodín)

Čo ponúkame?
  • Základná mzda: 5,57 €/hodina.
  • Mesačný bonus: 105 € za výkon.
  • Príplatok za poobednú zmenu: 0,27€/hodina.
  • Zákonné príplatky.
  • Rizikový nočný príplatok: 1,79€/hodina.
  • Príspevok na cestovanie: 0,80€/deň.
  • Podpora osobného rozvoja
  • Komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Faurecia je dodávateľom v oblasti systémového inžinierstva a komponentov v automobilovom priemysle. Na Slovensku od roku 2004.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vyžadujeme nasledovné:
  • Preukaz VZV skupina C alebo preukaz VZV skupina W1.
  • Spoľahlivosť, flexibilnosť.
  • Praktické skúsenosti s nakladaním a vykladaním tovaru.
  • Ochota pracovať na 3 zmeny.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4738362  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,57 EUR/hod.