Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Dosiahni vyššiu odmenu ako pracovník vo výrobe: Až do 10 € na hodinu! (#p073)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.mzda počas práce cez víkend 10 €/hod.
konzultant
Mgr. Diana Hupková
+421800365800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zručného operátora lisu! Táto kľúčová pozícia ponúka šancu pracovať s technológiou lisovania. Ak máš skúsenosti alebo záujem o oblasť lisovania, pridaj sa k nám a pomôž nám dosiahnuť excelentné výsledky v našej výrobe!

Čo bude Tvojou úlohou?
  • Výroba hliníkových túb pre rôzne využitie.
  • Možná práca na lisovni, príprave alebo kontrole kvality.
  • Meranie s posuvným meradlom.
  • Vizuálna kontrola a porovnávanie túb, hľadanie defektov.
  • Dodržiavanie kvality.
  • Práca v nepretržitej prevádzke (8 hod. zmeny).

Benefity, ktoré ponúkame sú nasledovné:
  • Odmena 9,50 €/hodina cez týždeň.
  • Odmena 10 €/hodina cez víkend .
  • O po odpracovaní viac ako 195 hodín za mesiac je mzda 9,50€/hod. počas celého mesiaca.
  • Ubytovanie zabezpečené.
  • Doprava ZDARMA zo smerov : Od Žiar nad Hronom - Lehôtka pod Brehmi - Hliník nad Hronom – Bzenica - Žarnovica ; od Nová Baňa – Žarnovica.
  • Komplexná starostlivosť koordinátora.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Technická zdatnosť
  • Znalosť merania s posuvným meradlom
  • Zodpovednosť za výkon svojej práce
  • Spoľahlivosť
  • Precíznosť
  • Nutné poslať životopis

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4718063  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.