Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Získaj prácu ako montážny pracovník s primeranou finančnou odmenou na TPP (#p163)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 025 - 1 300 EUR/mesiac
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti šikovných a priateľských ľudí privítame kolegu, ktorých práca vo výrobe baví.

Medzi Vaše zodpovednosti bude patriť:
  • Práca na montáži v stoji, vhodnejšia pre mužov
  • Kompletizovanie komponentov pre automobilový priemysel
  • Montáž autosedačiek od kovovej konštrukcie, cez výplň až po návlek
  • Riešenie vzniknutých technických problémov a nedostatkov, vzniknutých pred a počas montáže
  • Plná zodpovednosť za kvalitu
  • Trojzmenná prevádzka

Finančné podmienky a ďalšie benefity:
  • Základná mzda 1 025 €/mesiac.
  • Dochádzkový bonus 150 €.
  • Bonus za polyvalenciu 30 - 100 €.
  • Ubytovanie a doprava zabezpečená.
  • Príplatky podľa Zákonníka práce - nočný príplatok 1,72; štátny sviatok - 100 %, sobota 2,15; Nedeľa 4,31.
  • 13. a 14. plat.
  • Pravidelné zálohy.
  • Práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle.
  • Starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov.
  • Doprava zabezpečená z nasledovných obcí: Lozorno, Stupava, Bratisl ava, Šaštín, Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže, Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Veľké Leváre, Malacky, Skalica, Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč, Senica, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov, Jakubov, Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad, Plavecké Podhradie, Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa špičkovými riešeniami v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čo vyžadujeme od uchádzača?
  • Ochota pracovať na zmeny.
  • Prax je výhodou, nie podmienkou.
  • Pozícia vhodná pre mužov.
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci.
  • Manuálna zručnosť.
  • Praktické myslenie.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4712801  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac