Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Zaujímavá práca na pozícii inšpektora kvality na TPP s výhodnými finančnými benefitmi (#p031)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.+ príplatky
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti kontroly kvality alebo si začiatočníkom? Ak máš záujem o túto oblasť a si ochotný vzdelávať sa a rásť, neváhaj nás kontaktovať. Budeš súčasťou tímu, ktorý ocení Tvoj príspevok v spoločnosti.

Popis práce na danej pozícii:
  • Kontrola správnosti dokumentácie v celom procese výroby
  • Vykonávanie vstupnej, procesnej a výstupnej kontroly produktu a procesu
  • Spolupráca pri auditoch a pri riešení interných a externých, dodávateľských a zákazníckych reklamácií
  • Návrh nápravných opatrení podľa výskytu chýb
  • Záznam z výsledkov kontroly, príprava a spracovanie záznamov, inšpekčných protokolov a reportov
  • Dodržiavanie aplikovaných noriem (ISO, IATF,..)
  • Plnenie pokynov priameho nadriadeného a vedenia organizácie
  • Odhaľovanie a poukazovanie na odchýlky, zistené pri kontrolách na produkte a výrobnom procese
  • Organizácia vlastnej práce, InLine QC a výrobných pracovníkov

Ponuka výhod:
  • Nástupná mzda 4,50 €/hodina + prémie 0-2 €/hodina
  • Príplatky za sobotu minimálne 1,79 €/hodina
  • Príplatok za nedeľu minimálne 3,58 €/hodina
  • Príplatok za nočnú zmenu minimálne 1,43 €/hodina
  • Príplatok za sviatok vo výške 100 %
  • Príplatok za nadčas minimálne 25 %
  • Práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
  • Plná podpora koordinátora

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa komplexným vstrekovaním plastov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • Zmysel pre detail
  • Precíznosť a presnosť
  • Zodpovednosť za svoju prácu
  • Ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4696193  Dátum zverejnenia: 1.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.