Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor vo výrobe na TPP! Primerané mzdové ohodnotenie! Nástup ihneď!(#p008)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 834 EUR/mesiaczákl. mzda 824 €/mesiac + 166 € prémie za mesačné výsledky
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytujeme Ti príležitosť zarábať výhodne a pracovať v prostredí, kde sa Tvoje schopnosti ocenia. Okrem toho Ti ponúkame stabilné pracovné zázemie a možnosť aktívne prispieť k nášmu dlhodobému úspechu.

Úlohy na tejto pozícii sú nasledovné:
  • obsluha obrábacieho stroja
  • výroba častí pre stĺpik riadenia do automobilov.
  • vkladanie cca. 30 cm trubky do stroja, kde sú následne opracované na stanovené parametre.
  • po skončení procesu vykonávať na súčiastkach základnú kontrolu a následne ich povkladať do obalov
  • v prípade poruchy stroja, alebo chybnej výroby kontaktovať zodpovednú osobu

Ponúkaná práca je na 3 zmeny pod vedením vedúceho dielne a to počas pracovného týždňa (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), víkendy sa nepracuje

Aké benefity môžeš očakávať ty od nás?
  • základná mzda 834 €/mes.
  • priemerná mesačná mzda 1 000 €/mes.
  • ponuka mzdy závisí aj od skúseností uchádzača (možnosť dohody)
  • ubytovanie zabezpečené
  • práca nie je náročná
  • dobré autobusové (MHD) aj vlakové spoje do práce
  • skvelý pracovný tím
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je stabilná, zahraničná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na spracovanie trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku CTP Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Aké schopnosti by ste mali mať?
  • skúseností výhodou, nie je to však podmienka
  • schopnosť pracovať v kolektíve a zároveň vedieť byť samostatnou jednotkou
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • lojálnosť voči firme
  • odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4672837  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 834 EUR/mesiac