Operátor výroby / Obsluha strojov - Stuttgart - od 2200 € v čistom

Maximus Personaldienstleistungen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 000 EUR/mesiacOdmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pri obsluhe strojov:
• Samostatná prevádzka stroja na výrobu kvalitného tovaru
• Primárne a sekundárne balenie liekov a všetky súvisiace práce ako plnenie nádob, označovanie a označovanie obalov, príprava na expedíciu, monitorovanie baliacich procesov atď.
• Jednoduché nastavovacie činnosti na aspoň jednom pevne nainštalovanom stroji a všetkých mobilných zariadeniach
• Dodržiavajte výrobné a pracovné pokyny
• Čistenie strojov, častí strojov a miestností
• Dodržiavanie osobitostí pri zaobchádzaní s liekmi a ich zložkami, najmä dodržiavanie hygienických predpisov
• Dodržiavanie pracovných a bezpečnostných predpisov
• Práca v chladnej miestnosti pri 2-8 °C (Pracovná odev je zabezpečená)

Náplň práce ako operátor výroby:
• Výroba liečiv
• Plnenie nádob
• Označovanie a označovanie balíkov
• Príprava na odoslanie
• Monitorovanie baliacich operácií
• Dodržiavanie výrobných pokynov a pracovných pokynov
• Vykonávanie čistiacich prác
• Získavanie a prenos prevádzkových údajov
• Činnosti v chladiarenskom sklade pri 2-8°C (Pracovná odev je zabezpečená)

- Mzda od 2200€ v čistom pri odpracovaných 168 hodinách
- ubytovanie zabezpečené na dobrej úrovni
- Nemecka pracovná zmluva na dobu neurčitú
- dovolenka od 24 dní
- Vianočný a dovolenkový bonus
- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť (cv) e-mailom:
[email protected]
Telefon:0049 151 2944 3922

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáte prácu v zahraničí, pomôžeme Vam uplatniť sa v Nemecku, Rakúsku.

Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný nemecký pracovný pomer, na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Vlastné auto výhodou, nie podmienkou
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, bude telefonicky overená
- Manuálna zručnosť a samostatnosť

Máme 10-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Ponúkame zamestnanie v oblasti osobnej starostlivosti v týchto odvetviach:
Strojárstvo
Priemysel a výroba
Remeselná výroba
Zdravotná starostlivosť
Technické profesie, profesie v oblasti IT
Hotel-Catering

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4373435  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac