BA - ZA - BB - KE // Key account specialist TZB /odborný referent pre TZB

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 700 - 2 200 EUR/mesiac- plat dohodou v zavislosti od skusenosti/praxe uchadzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme viac pozicii - lokality BA-TT-NR, TN-ZA-MT, BB-ZV, KE-PO

​• podieľa sa na tvorbe a správe produktovej skupiny vzduchotechniky a klimatizácie
​• aktívne spolupracuje s predajným teamom
​• pripravuje podklady k projektovej dokumentácii
​• podieľa sa na príprave cenových ponúk
​• zodpovedá za vhodnosť technického riešenia
​• realizuje projektovú dokumentáciu, ktorá je zhotovená v súlade s platnou legislatívou
​• sleduje a vyhodnocuje smery rozvoja v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie
​• navrhuje zmeny v zmysle vývoja trhu
​• spolupracuje pri plánovaní a koncepčnom riešení projektov
​• spolupracuje s členmi tímu pri riešení konkrétneho projektu
​• efektívne zavádza technické a technologické novinky do praxe​

​• zaujímavá a motivačná práca s možnosťou profesijného rastu v nadnárodnej firme/ líder na trhu
​• aktívny sociálny program
​• pravidelné školenia a jazykové vzdelávanie
​• zamestnanecké zľavy a mnoho ďalších nadštandardnch benefitov​

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
• profesný životopis v SLOVENSKOM jazyku
• do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

• • • Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: maxima@maximapoint.sk

• Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovacej techniky. (Kompletný program vykurovacej techniky pre všetky zdroje energií - plyn, olej, solárna energia, drevo, teplo z prírody.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzduchotechnika, vykurovacia a regulačná technika, TPB, TZB, obnoviteľné zdroje energie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• VŠ vzdelanie technického smeru, zameranie „technické zariadenie budov“ veľkou výhodou
​• Znalosti vykurovacej, spaľovacej a regulačnej techniky
​• Prax v obore výhodou
​• Práca s PC
​• anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je výhodou (možnosť vzdelávať sa)
​• veľmi dobré komunikačné schopnosti, chuť pracovať s vysokým nasadením, schopnosť pracovať samostatne, zodpovedne
​• Zodpovednosť, flexibilita, silná osobnosť, komunikatívnosť, ambicióznosť, vytrvalosť, kreatívnosť, lojálnosť, tímový hráč
​•nadšenie pre túto špecializáciu
​•schopnosť prezentovať víziu​

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4839836  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac